Tortora - Dymová katalytická lampa

Kód: MF-LAMP.02
Značka: MAMI MILANO
€49,50 €41,25 bez DPH
Iba pre prihlásených

Katalytická lampa od MAMI MILANO je nadčasovým a elegantným doplnkom. Stačí ju zapáliť a uhasiť podľa pokynov. Vôňa je intenzívna a dokáže sa rýchlo rozptýliť do priestoru. Je vyrobená zo skla a dostupná v dvoch rafinovaných farbách: dymová a jemne - sivá. Náplne určené do katalytickej lampy sú dostupné vo všetkých vôňach.

Výhody katalytickej lampy: Katalytická lampa čistí a dezinfikuje vzduch – výsledky testov dokazujú 99% úmrtnosť roztočov, baktérií a plesňových spór. Do 30 minút od zahájenia katalytického procesu dochádza v miestnosti ku zničeniu akýchkoľvek nepríjemných pachov vrátane cigaretového dymu, nežiadúcich výparov vzniknutých pri varení aj nemilých aróm domácich miláčikov. Vhodne zvolený interiérový parfém priestor nielen vyčistí, ale hlavne mu dodá jedinečnú charakteristickú atmosféru. Je zároveň dokázané, že svieža povzbudivá aróma zvýši vašu pracovnú aktivitu, preto sú katalytické lampy vhodné do pracovní, kancelárií, zasadacích miestností, kde sa konajú dlhé, unavujúce pracovné jednania. Ak máte prepojený obývací priestor s kuchyňou a nepáčia sa vám kuchynské výpary prenikajúce do obývacej izby, sú ideálne elegantné kvetinové či zemité vône, ktoré po nedeľnom obede zničia pach vyprážaných rezňov. Upokojujúce a antidepresívne kvetinové vône sa hodia napríklad do spálne, kde vám pomôžu odhodiť starosti všedného dňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Návod na použitie:

Ako používať katalytickú lampu? Novú lampu vyberte z obalu a z lampy zložte kovový uzáver a ozdobnú korunku. Pomocou lieviku, ktorý je obsahom každého nového balenia katalytickej lampy, nalejte zakúpenú vonnú esenciu do lampy. Naplňte maximálne do 2/3 lampy, tu platí pravidlo radšej menej ako viac. Vráťte do lampy knôt s kamienkom a lampu uzavrite kovovým uzáverom. Po cca 20 minútach, keď vôňa cez knôt vystúpila až ku kamienku, vezmite zapaľovač a kamienok zapáľte. Plameň nechajte horieť 3-5 minút a po tejto dobe ho sfúknite. Teraz je zahájený katalytický proces a lampa začína voňať. Rozžeravený kamienok prekryte ozdobným viečkom. Potom, čo je vôňa pre vás dostatočne intenzívna, zložte z lampy ozdobné viečko, kamienok prekryte kovovým uzáverom a následne ozdobnou korunkou. Lampa práve nie je v prevádzke a je pripravená pre ďalšie použitie. 

Balenie obsahuje: knôt, lievik, kovový uzáver, ozdobný uzáver (balenie novej katalytickej lampy neobsahuje náplň)

Dodatočné parametre

Kategória: Katalytické lampy
Hmotnosť: 0.9 kg