Rose in Fiore - Ruža v Rozkvete kvetinový difuzér

Kód: GI-FRAGR2.04 GI-FRAGR1.04 GI-FRAGR3.04 Zvoľte variant
Značka: MAMI MILANO
€43,90 €57,90 €34,90 od €34,90 €36,58 bez DPH €48,25 bez DPH €29,08 bez DPH od €29,08 bez DPH
Iba pre prihlásených
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Rose in fiore - Ruža v rozkvete

Kvetinová

Kvitnúce ruže splývajú so sladkými a ľahkými tónmi plumérie, ylang ylang a bielych kvetov a miešajú sa s pižmovými a ambrovými tónmi. Táto sladká vôňa prináša pokoj a oddych. Sú skvelou vonnou interiérovou dekoráciou, ktorá dodá priestorom vo vašej domácnosti relaxačnú atmosféru.

Táto kolekcia elegantných a romantických vôní je venovaná výlučne kvetinám. Exkluzívna kytica pivónií a ruží bude šíriť vo vašej domácnosti nádhernú vôňu kvetinovej záhrady. Elegantné difuzéry, každý predávaný so samostatným kvetom, sú dostupné v 3 veľkostiach: 500 ml, 200 ml a 100 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Farba kvetov pri vôni „rose in fiore“ sa mení na nežnú ružovú. Ružová symbolizuje sladkosť, náklonnosť a dôveru. Je to farba srdca: symbolizuje lásku a ochranu. Preto je táto farba vhodná pre romantických a citlivých ľudí. Tí, ktorí milujú ružovú, sú zvyčajne intuitívni, sofistikovaní, zdvorilí, rezervovaní a pokojní. Obklopenie tejto farby pomáha posilňovať bezpečnosť a optimizmus do budúcnosti. Ružová je pre tých, ktorí vnímajú eleganciu ako emocionálny stav: plný rovnováhy, jemnosti a lásky.

 

Tóny hlavy: pluméria, ylang – ylang, biele kvety

Tóny srdca: mach, jantár, slnečné tóny

Tóny základu: kašmír, vanilka, cédrové drevo